понеділок, 15 травня 2017 р.

        
День Європи

     Сьогодні Європейський Союз – це сім’я демократичних європейських країн, що спільно працюють за ради миру та процвітання. ЄС заснований на принципах верховенства закону й демократії. Країни – члени ЄС делегують частину свого суверенітету спільним інститутам влади, що представляють інтереси Союзу як єдиного цілого в питаннях, що складають загальноєвропейський інтерес. А всі рішення і процедури випливають з основних договорів, ратифікованих країнами-членами.
      Намагаючись інтегруватися в європейське співтовариство, Україна і почала відзначати День Європи. На Україні це свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються в ЄС.

       10-11 травня  бібліотекарем Рогізненської публічно – шкільної бібліотеки Марією Гах та директором Будинку культури Галиною Кушнірук були проведені заходи до Дня Європи :  проведена Європейська мозаїка «Цікаві факти про Євросоюз» та конкурс малюнків «Європа очима дітей». Заходи проводилися  з метою розширення знань учнів про історію створення Європейського Союзу та теперішній геополітичний стан ЄС. Під час заходу присутні ознайомилися з мультимедійними презентаціями «Міста – острови Європи» ,«Найменші країни Європи», «Кухня», «Традиції». У своїх малюнках діти відтворювали свої мрії та побажання.
Немає коментарів:

Дописати коментар