пʼятниця, 27 січня 2017 р.


     


Скорботна свічка пам`яті святої

       Голокост - катастрофа, що призвела до винищування однієї третини євреїв і незліченних жертв з числа представників інших меншин, буде завжди служити всім народам застереженням про небезпеки, що криють у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередженість.
      27 січня за рішення ООН, весь світ відзначає Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, на знак визволення у цей день в 1945 р. в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі та  з  метою вшанування пам’яті загиблих жертв Голокосту бібліотекарем Рогізненської публічно-шкільної бібліотеки Марією Гах та директором Будинку культури села Рогізне Галиною Кушнірук  для учнів Рогізненської ЗОШ Іст. було проведено  година пам`яті «Скорботна свічка пам`яті святої» та переглянуто відео-фільм «Неймовірно важко це забути… Біль навік запікся і застиг».
       Під час заходу звучали розповіді, вірші про голокост – геноцид євреїв, здійснений нацистами напередодні та під час Другої Світової війни.  Учасники заходу долучились до акції «Запали шість свічок»  запалили свічки пам’яті по загиблих представників єврейського народу та інших національностей в таборах смерті, Бабиному Яру та  вшанували пам’ять загиблих під час Голокосту хвилиною мовчання.
Немає коментарів:

Дописати коментар